این سایت جهت قرار دادن نمونه کارهای بنده ایجاد شده است

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

برای شروع حرفه شبکه ،چه چیزهایی در ابتدا باید اموخت؟

شبکه یک علم گسترده است، متاسفانه در ایران شبکه کاران باید علم کلی درباره کلیه تجهیزات شبکه بدانند و ملزم هستند که با تجهیرات نظیر سیسکو، میکروتیک و .. آشنایی داشته باشند، این مورد در سایر شاخه های کامپیوتر به ندرت دیده میشود.

من خودم مدتی برنامه نویس اندروید بوده ام ولی در مدت یک سال اخیر که به عنوان کارشناس شبکه در سازمانی فعالیت میکنم میدانم که اغلب کارشناسان شبکه در ایران به مانند یک "آچار فرانسه " باید فعالیت کنند.گرچه خود نیز این بی عدالتی را نمی پذیرم ولی مهارت های لازم جهت فعالیت در یک سازمان نسبتا بزرگ که شبکه نسبتا پیچیده ای دارد را در وبلاگ خود قرار داده ام .

به امید روزی که مهندسین شبکه بتوانند به مانند شاخه برنامه نویسی در کامپیوتر فعالیت کرده و لازم نباشد که از هر تجهیزاتی در شبکه علمی داشته باشند وتنها در یک مقطع آن کسب تجربه کنند، مثلا تمرکز خود را تنها در زمنیه سیسکو و تجهیزات آن قرار دهند

برای مشاهده ادامه این مطلب بر روی، دکمه نارنجی رنگ بالای پست بزنید.

 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
marzieh beheshti

مردی که هرگز متوقف نشد،مردی که برای ساختن فعل خواستن را خوب صرف کرد

غلامعلی سلیمانی ،متولد سال 1325 است. پدر ش وکیل دادگستری و مادر او خانه‌دار بود.مدرک لیسانس) رشته ریاضی) خود را در دانشگاه شهید بهشتی در سال 1350 دریافت کرد.با اینکه در خانواده ای مرفه بزرگ شده بود .ولی از همان دوران دانشجویی کار کردن را آغاز کرد.حتی به گفته او در دوران سربازی نیز به کار کردن میپرداخت.

او اکنون دارای بزرگترین مجموعه تولیدی مواد غذایی ،که شامل ۴۰ شرکت و ۱۲ کارخانه است،میباشد . سلیمانی تنها ایرانی بوده است که توانسته با شرکت‌های بزرگ غذایی و صنعتی جهان مانند دنون، کمپینا، بل،نستله، هکلند و امی برای همکاری صحبت دوجانبه داشته باشد. او صاحب برند کاله و موسس گروه سولیکو میباشد.شرکت کاله در فهرست50 برند برتر صنایع غذایی قرار گرفته است، او همچنین جز ده نخبه اقتصادی در جهان اسلام است و به  پدر صنعت نوین معروف است .

درگفته‌های او هزاران نکته است. ازشکست و تلخ کامی می‌گوید، از تدریس خصوصی و پرداخت دستمزد کارگران با درآمد تدریس. از عدم همراهی‌ها ومهم تر از همه بی‌اعتنایی خودش به ناهمواری‌های راه می‌گوید. (باقی مطالب در ادامه مطلب بر روی فلش بالا کلیک کنید)

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
marzieh beheshti